PROSLAVA ROĐENDANA NA DALJINU

svi 20, 2020

Situacija s virusom COVID-19 i razdobljem izolacije, odvojila nas je fizički jedne od drugih, ali ipak pronalazimo nove načine da budemo u kontaktu sa svojim bližnjima i da pružimo jedni drugima podršku.

Nekoliko djece iz našeg vrtića slavilo je ove godine svoje rođendane u malo drugačijem i neobičnijem okruženju od uobičajenog, u krugu svoje uže obitelji, ali bez prijatelja i veće rođendanske proslave.

No, to nas nije spriječilo da jedni drugima pružimo podršku i uljepšamo taj važan dan! Naša djeca su svakom prijatelju i prijateljici za rođendane izrađivala različite čestitke i slala poruke podrške! Ali, svejedno se svi jako vesele povratku u vrtić i druženju s prijateljima! 

Pogledajte čestitke koje su se dijelile preko našeg virtualnog vrtića.

Dječji vrtić “Selca”

Pedagoginja Ružica Babarović